100₺ Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! 100₺ Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! 100₺ Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! 100₺ Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz!

Hakkımızda

    Bess Lifes 2020 yılında Türk girişimciler tarafından kuruldu. Aylarca süren çalışmalar ve araştırmalardan sonra ilk ürünümüz olan detoks çayımızın içerğini oluşturduk. Yerli fabrikalarda oluşturduğumuz içeriği en kaliteli halleriyle bir kutu içinde topladık ve çayımızı oluşturduk. Piyasanın aksine önce kalite prensibiyle yapılacak en iyi ürünü piyasaya çıkardık. Akabinde ürün yelpazemizi genişleterek alanında uzman kişiler ile beraber ilk ürünümüzdeki özenle kaliteden ödün vermeden termal ürün üretimine başladık. Bess Lifes olarak tamamen yerli sermaye ve yerli üretim alanları ile Türkiye pazarına hizmet etmek ile beraber ihracat ile ülkemize destek olmaktan gurur duyarız. 

    Müşteri memnuniyeti esas alarak piyasada bulunan çoğu ürünün aksine kaliteden ödün vermeden ürün yelpazemizi genişleterek çalışmalarımıza devam edeceğiz. 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...