100₺ Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! 100₺ Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! 100₺ Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! 100₺ Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz!

Sıkça Sorulan Sorular

    BessLifes ailesi olarak geliştirdiğimiz ürünümüz size şişesinde 150 Gr toz halinde gelmektedir. Her gün 5 gr şeklinde ( 3 çay kaşığı ortalama) sıcak su ile karıştırarak tüketiyoruz. ️
    Gün içerisin de günlük rutin çalışma hayatımıza başlarken çayımızı tüketiyoruz. İçerisinde ki bitki Özleri sayesinde ağız kuruluğuna neden olup , gün içinde ortalama 2.5 - 3 litre su tüketmemizi sağlıyor. Vücuda alınan su sayesinde hızlıca ter ve idrar yolu ile toksinlerden kurtuluyoruz.
    Özellikle İlk ay alınan hızlı sonuçlar nedeni ile bitkisel çayımızdan çok hızlı sonuçlar alıcaksınız.
  • Chitosan; karides ve kalamar gibi deniz kabuklarının Sert yüzeylerinde bulunan lif özellikli doğal etken bir maddedir.

* Görevi mide içerisinde yağ emici bir özellik göstermesidir. Kendi ağırlığını altı ile sekiz katına kadar yağı emebilen Chitosan bu yağım sindirim sistemine girmeden vücuttan atılmasını sağlar. Bu sayede gün içinde  alınmış olan fazla yağı sindirime girmez ve vücuda yağ molekülleri daha az alınmış olur. Önemli bir kilo kaybı ajanıdır.

  • Guarana; Bu bitkiyi değerli kılan Özelliklerinden biri de şüphesiz yetişme alanının kısıtlılığı. Yaşamını sürdürebilmek için tropikal iklim koşullarına ihtiyaç duyan bitki yalnızca Brezilya’nın Amazonas bölgesinde yetişir.

* Kafein gibi sinir sistemini uyarmaya yardımcı olur.
* Polifenol içeriği yüksek olan bu bitki antioksidan ve anti bakteriyel özellikler gösterir.
* Vücutta yağ yakımını hızlandırır ve vücutta yağ birikimini önler.
* İştah mekanizmasını kontrol altında tutulmasını ve ruh halini düzelmesine yardımcı olur.
* Kalp damar hastalıkları üzerinde oldukça etkili olan go arana bitkisi özellikle trigliserit düşmesine neden olur.
* Son yıllar tüm dünyada enerji arttırıcı performansı özelliği sayesinde sıkça kullanılmaya başlamıştır.

  • Cafein; uyku ve yorgunluk hissinden aramanızı sağlar. Enerji verir.
  • Stevia; Brezilya ve Paraguay’da yetişen rebuadina bitki türlerinin yapraklarından elde edilen doğal bir tatlandırıcıdır.
    Çayımız piyasada ki en kaliteli ürünlerin toz haline getirilmesiyle hazırlanmıştır. Kutu içeriğinde çayı hazırlarken bardağın dibinde kalacak her hangi bir katı madde bulunmamaktadır. Tozun tamamı suda çözülür.
Termal ürünlerde kullanılan kumaş likralıdır. Kumaş kalitesi ve esneme özelliği sayesinde genişleme yapmaz.
Termal ürünlerimizin içerisinde bulunan polimer kumaş sayesinde sıcağı hapsseder. Terlemek için yapmanız gereken tek şey ürünü giymektir.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...